Deep Freeze Nasıl Kaldırılır? Tam Çözüm

Kullanıcılarımızdan gelen yoğun istek üzerine Deep Freeze nasıl kaldırılır bunu inceleyeceğiz...

Öncelikle sağ alt köşede yer alan Deep Freeze logosuna 3-4 defa tıklayın. Ve karşınıza alt fotoğrafta bulunan kutucuk gelsin... Hemen kutucuğa Deep Freeze şifremizi girip ok tuşuna basalım...ve karşımıza alt taraftaki gibi bir ekran çıkıyor.
Bu ekranda en altta yer alan boot thawed seçeneğini tıklıyoruz. Bu seçenek Deep Freeze yazılımını pasif hale getirmek istediğimizi söylüyor.

Bu seçeneği işaretleyip ok dediğimizde alt tarafta yer alan resim ekranımıza gelecek.Hemen bir sonraki resime geçip daha detaylı anlatalım tabii ki "ok" dedikten sonra.
  • 3 numara bize deep freeze yazılımının pasif halde olduğunu gösteriyor. Sizdede pasif olması için logonun üzerinde bulunan çarpı işaretinin yanıp sönmesi gerekmektedir.
  • 2 numara bize kaldırma programını gösteriyor
  • 1 numara ise bu kaldırma programının bilgisayarımızda nerede olduğunu gösteriyor. (C:/Program files/ Faronics/Deep Freeze 6 Enterprise/Install Programs)
...Ve resimde gördüğümüz gibi uninstall seçeneğini tıklıyoruz. Ve silme işlemi başlıyor.
Gördüğünüz gibi artık program silinmeye başladı.Size son tavsiyemiz programı kaldırdıktan sonra mutlaka bilgisayarı 1 defa açıp kapatmanız.


Ve indirist.com kalitesiyle bir programı daha başarıyla kaldırdık. incelemelerimiz devam edecek.
En Yeni Programlar

Ali SOYSAL Tarafından İncelenmiştir. İncelemeyi 7726 Kullanıcı Okumuştur.

Diğer Haberler